+370 650 69227

info@vediza.lt

Apie mus

Pagrindinis / Apie mus

MB Vediza - tai patikima įmonė, kurianti ilgalaikius ir kokybiškus vėdinimo sprendimus

Mūsų įmonė yra žinoma ne tik dėl ilgametės patirties, bet ir dėl paslaugų teikimo aukščiausiu lygiu. Mūsų komandos nariai yra savo srities profesionalai, kurių aukšta kvalifikacija ir nuolatinis tobulėjimas leidžia pasiekti aukščiausius kokybės ir ilgaamžiškumo standartus.

Mes neapsiribojame tik Lietuvos rinka – sėkmingai bendradarbiaujame su užsienio klientais, teikdami jiems išskirtines vėdinimo ir izoliavimo paslaugas. Mūsų tarptautinė patirtis leidžia mums kurti sprendimus, atitinkančius skirtingus rinkos reikalavimus ir standartus.

Vediza komandos esminis tikslas – nuolat siekti aukščiausių standartų kokybės ir ilgaamžiškumo. Mes ne tik įsipareigojame klientams teikti efektyvias vėdinimo ir izoliavimo paslaugas, bet ir užtikrinti ilgalaikį sprendimų veikimą bei patikimumą. Mūsų specialistai nuolat tobulėja ir specializuojasi vėdinimo ir izoliavimo srityse, siekdami būti žingsniu priekyje naujovių ir technologijų srityje. Tai leidžia mums būti patikimais partneriais klientams, kuriems svarbu ne tik dabartinė, bet ir ateities vėdinimo sprendimų kokybė.

0 +

Metų patirties

0 +

Įgyvendintų projektų

0 %

Aukščiausia kokybė

Mūsų vertybės

Mūsų vertybės yra aukštas profesionalumas ir kokybiškai atliktas darbas. Didžiuojamės sąžiningumu ir atsakomybe, siekdami ilgalaikio bendradarbiavimo su klientais savo klientais.

Mūsų misija

Mūsų misija – kurti sveiką ir patogę gyvenimo bei darbo aplinką, teikiant aukštos kokybės vėdinimo montavimo paslaugas. Stengiamės užtikrinti, kad kiekvieno mūsų įrengto vėdinimo sprendimo pagalba būtų pagerintas oras, mažinamas energijos sunaudojimas ir užtikrinamas optimalus patalpų mikroklimatas.

Mūsų vizija

Mūsų vizija – kurti aplinką, kurioje žmonės gyvena ir dirba sveikiau bei komfortiškiau. Siekiame užtikrinti, kad kiekvienas mūsų montuotas vėdinimo sprendimas būtų efektyvus, energiją taupantis ir atitiktų aukščiausius standartus. Įsipareigojame klientams suteikti patirtį, kurioje derėtų funkcionalumas, estetika ir darnumas.